Informácie a diskusia o histórii a aktuálnych otázkach vojenstva a bezpečnosti, sociálnych otázkach a činnosti neziskových organizácií

VOJENSKÝ VETERÁN BRATISLAVA

Informácie nájdete na:

Vojenský veterán Bratislava


Podporte tento web

 

Vážení čitatelia a prispievatelia na tomto webe.

.

……..Doteraz si sami platíme prevádzku tohoto serveru a náklady administrácie, zároveň by sme radi i s vašou pomocou dosiahli úrovne zrovnateľnej s kvalitou vyšších mediálnych služieb a to bez otravných reklám ktoré znechucujú a zdržujú čitateľa
…….Ctíme demokratické odovzdávanie informácií, chceme pokračovať a umožňovať transparentný a zmysluplný dialóg o verejných záležitostiach s ohľadom na potreby veteránov/vyslúžilcov/aj slúžiacich v bezpečnostných zložkách SR. Je na rozhodnutí každého z nás, či takéto slobodné a nezávislé weby zostanú činné a účinné vo verejnom priestore. Pokiaľ nám aj finančne pomôžete, tak nás nevytesnia tí, ktorí sledujú predovšetkým svoje mocenské a finančné záujmy. Portál je orientovaný ekonomicky tak, že je nezávislý od akýchkoľvek starých alebo novovznikajúcich politických strán alebo záujmov.

…….Váš finančný príspevok bude použitý k financovaniu serveru www.bezpzlozky.eu, príspevok je anonymný a nie je zviazaný s členstvom ani zo vstupom do združenia. Sympatizanti ako aj ďalší záujemcovia môžu touto cestou podporiť dobrú vec – spolupatričnosť a vzájomnú odbornú pomoc.

……Bez vášho aktívneho záujmu a spoluúčasti je ťažké tento web udržať pri živote. Váš dar na podporu webu ide na transparentný účet, ktorý každoročne ku koncu roku zverejníme na tomto webe.
Za kľúčové pre plánovanie prevádzky webu považujeme platobný príkaz darcu, pretože s touto čiastkou môžeme počítať vopred na rok nasledujúci. Každý prispievateľ bude vyrozumený o príspevku cez e-mail na jeho adresu.

Ak nesplníme Vaše očakávania, už nás nepodporte ale kritizujte, budeme aj naďalej transparentní.

.

Podporte tento náš web cez Vašu eBanku:

Suma: ……. (akú Vy považujete za adekvátnu k vášmu príjmu a našim snahám)
Číslo účtu príjemcu: 1964693002
Kód banky: 5600

IBAN: SK64 5600 0000 0019 6469 3002
Variabilný symbol: 022018
Špecifický symbol: 2018
Konštantný symbol: 0558
Informácia pre príjemcu: Web 2018, meno a priezvisko odosielateľa (nepovinné ale vítané)

Ak o to osobne požiadate, v súlade so zákonom vás uvedieme v prehľade darcov vo výročnej finančnej správe. O doplňujúce informácie a dotazy týkajúce sa Vašich darov, vrátane žiadosti o potvrdenie daru ku konci roku píšte na email:   bada@bezpzlozky.eu

http://www.bezpzlozky.eu

Ďakujeme za Vašu podporu!
webmajster

 

 

9 Komentárov na Ako podporiť tento web www.bezpzlozky.eu:

 • Každému z nás nevyšlo a ani nevyjde pri riešené problémov všetko podľa našich predstáv, ale v dnešnej dobe, dobe informačných technológií, je nezávislý-necenzurovaný web prínosom.Tento web, toto aj napriek poniektorým “prekáračkam-handrkovačkám” medzi nami dokázal.Tak to má podľa mňa byť.Každý sme iní, máme rôzne názory a o tom majú byť diskusie-debaty, pretože si myslím, že svet nie je čierno-biely a má štyri svetové strany.Preto aj rôznosť názorov.Do konca roka preto opätovne prispejem na tento web, na jeho rozvoj -- web silových zložiek, výsluhových aj starobných dôchodcov -- aspoň symbolickou sumou.

 • Pozrime sa na túto sumu (410) eúr a na tento web výhľadovo do budúcnosti reálne optimisticky.Nižšie som napočítal zatiaľ 19 kolegov..Lenže vezmime v úvahu aj takéto fakty.Najsamprv pesimistické: Na účet Advokát ohľadom nevalorizácie výsluhových dôchodkov sa vyzbieralo -17 000,-(tis.) eúr.Bližšie je napísané pre záujemcov v rubrike Podporme Sociálno-právnu komisiu.Tam od roku 2012 ostalo (zatiaľ) sklamaných veľmi, veľmi veľa kolegov a kolegýň najmä z ľavej strany valorizačnej tabuľky.(rubrika 3.výročie nevalorizácie).Niet sa prečo čudovať a to valorizovaniu výsluhových dôchodkov od -6,- centov vyššie.
  Optimistický Nie finančný pohľad, aký je dôležitý web-weby: http://www.bezpzlozky.eu/2015/02/spojime-sa-za-spolocnu-vec/
  Aby som nepísal o politike, ale vybral som z vyššie uvedeného linku.Tento web denne otvorí podľa príspevku 400-600 čitateľov a je “najživší”.Potom nasleduje web PVV a weby APVV, či ZV SR, ktoré sa nejako dostali do polohy vestníkových webov.(dočastne?)Až by sme sa pozreli na krúžky kandidátov výsluhových dôchodcov vo voľbách do NR SR, tak sme výsledky VD zaregistrovali takto: (nenašiel som presnejšie).
  -č. 78 plk. Ing. v. v. Miroslav Sluka vojak,……………………………………………..približne 1 500 preferenčných hlasov (krúžkov)
  -č. 115 Bc. Ladislav Hospodár výsluhový dôchodca,
  -č. 126 plk. v. v. Ing. Eduard Pokorný policajt, prezident APVV,………………….približne 500 preferenčných hlasov (krúžkov)
  -č. 142 Mgr. Miroslav Sedláček hasič
  Z toho vidieť, že na krúžkoch spoločného kandidáta výsluhových dôchodcov pána Sluku, ktorý dostal približne 1 500 preferenčných hlasov (krúžkov), budú mať určitú zásluhu tiež weby (aj tento web) a internet ako taký.Pritom na prekrúžkovanie sa v tomto prípade do parlamentu stačilo okolo 3 000 preferenčných hlasov (krúžkov).
  Mne osobne nevyšlo prispieť na účet Advokát, ešte som vtedy v 2012 r. o tejto možnosti nevedel, ale až sa podarí, tak v priebehu roka opätovne prispejem na tento web.Mne vždy vychádza, že tento web je užitočný po všetkých stránkach.Nakoniec je potrebné ísť s dobou…:-) 🙂

 • Dušan, neplačem nad tým, na elektrinu sa vyzbieralo (doteraz celkom 410 E), a možno na budúci rok budú aj nejaké “(z)vratky”. Vďaka aj zato málo, naše VD a SD sú tomu úmerné.

 • No, myslím si, že na to, koľko ľudí tu denne pozrie, tak tých príspevkov nie je až toľko… 🙁

 • Príspevky na fungovanie webu http://www.bezpzlozky.eu stav je od 1.10.2015 do 1.3.2016.
  FP poskytli:

  Miroslav Pálfi
  Dušan Salak
  Stanislav Milan
  Juraj Beer
  František Leitman
  Jaroslav Bednařík
  Elemír Súdik
  Anton Kopáčik
  Radoslav Feďo
  Jaroslav Földeš
  Pavol Rusnák
  Roman Mandyčevský
  Ján Mikuš
  Peter Krajčírovič
  Marián Ištoňa
  Marián Ilovský
  Gabriel Czímer
  Jaroslav Neuman
  Ján Handzuš

  Vďaka Vám, ktorí ste prispeli FP na fungovanie môžu naši kolegovia dostávať kvalifikované odborné odpovede na otázky v sociálnej oblasti, ktoré sa ich bezprostredne dotýkajú. Denne náš web otvorí 400 až 600 čitateľov, nesmierne nás teší zvyšujúci sa záujem. Dovolíme si podotknúť, že nič nie je zadarmo, aj náš web potrebuje finančnú podporu. Občasnú injekciu očakávame (aj neočakávame) od kolegov ktorým sa pomohlo pri SD.
  Webmajster všetkým poskytovateľom ďakuje za finančné prostriedky na podporu fungovania webu.

  Kontakt cez internetbanking FIO BANKA:
  Suma: …. akú Vy považujete za adekvátnu – spravidla od 10 do 50 Euro
  Číslo účtu príjemcu: 2700860529
  Kód banky: 8330
  IBAN: SK4383300000002700860529
  Variabilný symbol: 022016(17,18,19,..)
  Špecifický symbol: 2016 (17,18,19,…)
  Konštantný symbol: 0558
  Informácia pre príjemcu: Web 2016 (17,18,19,..), meno a priezvisko odosielateľa.

 • http://www.bezpzlozky.eu/2016/01/redakcia-dakuje-priaznivcom-za-rok-2015/ -- vľavo sa dá rozkliknúť.
  pre pružnejšiu orientáciu na webe (kto nečítal).:-) 🙂

 • Môj názor, (subjektívny -- nemusí byť správny) prečo podporiť web -- aj nie horibilnou sumou, stačí symbolická suma -- euro, dva, tri, päť, desať…dvadsať (účtu je to jedno až sa zašle) a pod., ako píšeš Milan, prípadne stať sa členom Vojenský veterán Bratislava, či sympatizantom -- s predpokladanou pôsobnosťou tiež mimo Bratislavy:
  Ja si myslím (možno ešte niekto), že je to komplikované v celkových záujmoch medzi výsluhovými a výsluhovo/starobnými dôchodcami.
  1/ -- 40 ročný, poprípade mladší
  2/ -- 50 ročný
  3/ -- 60 ročný
  4/ -- 70 a viac ročný…
  …no je to zmes záujmov, zvyklostí, povinností, koníčkov -- záľub, tradícii a neviem čoho všetkého, … ale určíte 35 -- 50 -- 60…atď., roční vidia (objektívne) úskalia sveta ináč, ako napr. 70 a viac roční.Tam ťažko hľadať PRIENIK mimo internet a ukazuje sa aspoň, že sú viaceré spoločné témy prostredníctvom webu.Preto si myslím, že práve web je taký dôležitý.Svet sa uberá takýmto smerom.To v podstate staršia a najstaršia generácia nepoznala a nevyužívala.Čo nehovorím, že je celkom na škodu /fyzické stretnutia a osobné kontakty nič nenahradí/…len vo svete IT -- technológií sa takmer všetko bude v budúcnosti uberať cez internet -- cez web.Veď to vidíme…a kto si nezvykneme, budeme to mať v živote ešte náročnejšie…Nechcem písať o najnovších úvahách vo svete (asi nedomysleli do detailov následky) a úmysle v budúcnosti zrušiť fyzické peniaze a všetko riešiť elektronickou poštou, internetbenkingom, či palatobnými-bankokartami.Takéto úvahy pre budúcnosť boli medializované.Akoby nik nerozmýšľal, čo so staršou generáciou, čo v prípade až vypadnú systémy, či v mnoho iných nedomyslených prípadoch.Preto som spomenul tie generačné rozdiely, tak aspoň kde sa dá, si myslím, je potrebné hľadať medzi všetkými SPOLOČNÉ PRIENIKY. Aj cez web.

 • Tiež sa chcem pripojiť ku komentáru, ale hlavne myšlienke, Mira Pálfiho z 20.10.2015 o 07:08 hod. ohľadne finančnej podpory tohoto našeho webu. Jeho bezproblemová prevádzka určite niečo stojí, jak peňazí, tak aj voľného času prevadzkovateľov, ktorí sa o neho nezištne starajú. Takže sa pripájam k výzve, abý každý, kto tú možnosť má, prispel aspoň tými 2-3%-tami,prípadne kto nemá, aj fin. hotovosťou- systémom, kto koľko môže alebo uzná za vhodné- na jeho provoz. Nemusí to byť horybilná suma. Veď je nás už habadej, čo sem chodíme (podľa počítadla aj 300-400 denne). Nás pár € za rok nezruinuje a webu to pomôže-myslím si. Ďakujem za pochopenie.
  Číslo účtu je úvodnom článku tejto stránky-hore.

  Ozaj, aby som nezabudol: Ďakujem webmajstrovi za informáciu z včera,že kde sa dajú nájsť e-majlové adresy stávajúcich jak koaličných, tak ajopozičných papalášov.
  Číslo účtu je v titule tohoto článku.

 • Ďakujem o.z. VVB a vítam možnosť ľubovoľnou finančnou čiastkou podporiť tento web.Som rád, že ako sympatizant, ktorý už nepracujem a tým pádom nemôžem odoslať 2(3) % dane z príjmu fyzických a právnických osôb, môžem touto cestou podporiť dobrú vec – spolupatričnosť a vzájomnú odbornú pomoc.Tiež súhlasím s názormi kolegov…”na túto stránku chodím a je pre mňa prínosom a ak takto prispejem, bude mi to zadosťučinením”…
  Ešte raz poďakovanie Rade veteránov, za kontakt a usmernenie pre zasielanie podpory na činnosť tohto webu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

:-)
 
:-)
:good:
 
:good:
:negative:
 
:negative:
:wacko:
 
:wacko:
:bye:
 
:bye:
:yes:
 
:yes:
;-)
 
;-)
:scratch:
 
:scratch:
:-(
 
:-(
:unsure:
 
:unsure:
more...