Informácie a diskusia o histórii a aktuálnych otázkach vojenstva a bezpečnosti, sociálnych otázkach a činnosti neziskových organizácií

VOJENSKÝ VETERÁN BRATISLAVA

Informácie nájdete na:

Vojenský veterán Bratislava

Ako sa stať členom


Podporte tento web

Vážení kolegovia, členovia združenia,

……Vaše návrhy do Plánu činnosti na 2017 môžete predložiť na stretnutí s jubilantmi 14. decembra 2016, alebo e-mailom na adresu bada@bezpzlozky.eu.  Rada združenia relevantné návrhy zapracuje do návrhu Plánu, ktorý bude schvaľovaný na 4. valnom zhromaždení VVB 16. marca 2017.

……Do plánu sme nezahrnuli niektoré návrhy v stave rozpracovanosti, vychádzajúce z rozvíjajúcej sa spolupráce so zahraničnými partnermi Praha, Brno, Viedeň a Budapešť, od ktorých vyšiel nápad zorganizovať seminár k otázkam bezpečnosti v strednej Európe a úlohách vojenských veteránov.

……V pláne nie sú zahrnuté aktivity, ktoré vyplývajú z Programu nášho združenia  -zabezpečiť sociálno-právnu ochranu, sociálnu starostlivosť a pomoc vojenským veteránom a ich pozostalým. Tieto otázky chceme riešiť, v súčinnosti s právnikmi, tak ako doteraz priebežne po celý rok s využívaním tohto nášho Webu. Transparentnosť bude i naďalej našou doménou.

……Väčšinu slávnostných spomienkových akcií organizujeme v spolupráci s OblV SZPB Bratislavského kraja a ZO 19 SZPB  Bratislava–Petržalka.

 

Rada združenia
Ing. Pavol Bada – predseda

Download (PDF, 358KB)

 

1 Komentár na Návrh: PLÁN ČINNOSTI VVB 2017:

 • Ahojte milí naši členovia,

  žiaľ musím Vás informovať, že naša plánovaná akcia 22.01.2017 Kľak sa neuskutoční pre vysoký počet chorých členov.
  Akcia Kľak a Ostrý Grúň bude zabezpečená dňa 27. mája 2017.
  Prosím Vás, aby ste sa všetci, ktorí máte záujem prihlásili na mojej adrese.
  Ďakujem.

  Dňa 30.01.2017 o 15.00 hod. si pripomenieme výročie úmrtia Jána Bulíka / zomrel v Mauthausene / pri jeho pamätnej tabuli v Petržalke na Bulíkovej ulici. Prosím Vás, aby ste sa pietneho aktu kladenia venca zúčastnili.
  Ďakujem a dovidenia
  SZPB MO č.19

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

:-)
 
:-)
:good:
 
:good:
:negative:
 
:negative:
:wacko:
 
:wacko:
:bye:
 
:bye:
:yes:
 
:yes:
;-)
 
;-)
:scratch:
 
:scratch:
:-(
 
:-(
:unsure:
 
:unsure:
more...