Informácie a diskusia o histórii a aktuálnych otázkach vojenstva a bezpečnosti, sociálnych otázkach a činnosti neziskových organizácií

Vzhľadom k požiadavkám som pridať mobilnú verziu webu.

Vyskúšajte a poreferujte, mala by sa zobrazovať na všetkých mobilných platformách automaticky, podporuje mobilné telefóny aj tablety, na počítači by sa Vám nemala zobraziť.

Pokiaľ by sa Vám nechcela zobraziť automaticky, alebo naopak, zobrazila by sa tam kde nemá, alebo ju nevyžadujete, tak dole na stránke je ikonka počítača a mobilu, po kliknutí na ňu sa Vám web prepne do druhej verzie.

Má dosť obmedzenú funkčnosť, nejdú do nej pridávať moduly, ktoré napríklad zobrazujú aktuálne komentáre.

Na hlavnej stránke sa zobrazujú nové články, v ikonke pred článkom je počet komentárov. Pokiaľ budú nové komentáre v “starom článku” musíte si ho nalistovať, zmení sa len číslo.

Hore sú tri ikonky:
Prvá je na domácu stránku so zoznamom článkov podľa dáta zverejnenia,
druhá ikonka v tvare zložky zobrazí zoznam kategórií webu,
tretia Vám umožní vyhľadávať na webe.

Dúfam, že mobilným čitateľom pomôže pri čítaní a písaní na tento web.

 

technický admin

1 Komentár na Mobilná verzia webu:

  • Chcem sa poďakovať pánu Paľovi aj Martinovi Badovi za pridanie mobilno-tabletovej aplikácie.Čo som vyskúšal, som veľmi spokojný.Myslím, že prehadzovanie ikoniek medzi počítač/mobil, tablet bude iba zvyk.Pre nás laikov na IT -- je to posúvanie článkov po stránke, či rozťahovanie písmeniek na obrazovke/displeji.Namiesto okuliarov -- lupy.:-) :good:

Kalendár udalostí
Nové komentáre: