Vyberte stranu

Delostrelci neváhajte, konajte.

scan0025Kanónová húfnica kal. 152 mm

 

SLAVNOSTNÍ VEČER KE DNI DĚLOSTŘELECTVA BUDE DNE 15. 1. 2016

Říj 15th, 2015 by Jaroslav Stojan.

 

Vážení členové a příznivci ČaSOD,

tradice reprezentačního plesu dělostřelectva pokračuje! Nyní jako 10. Slavnostní taneční večer ke dni dělostřelectva v Praze.

Na vědomost se dává, že dnem slavnostním pro nás bude 15. leden 2016, kdy Náčelník dělostřelectva AČR ve spolupráci s ČaSOD Praha pořádají 10. Slavnostní večer ke dni dělostřelectva (aneb 10.Dělostřelecký ples) v Praze.

Akce se bude konat v Hlavním sále MO v ulici Na Valech v Praze 6 od 19:30 do 03:00 hodin, nebo do ranního kuropění. Funkci Ředitele plesu zastává plk. v. v. Ing. Emil Kulfánek.

Program večera bude zahájen přinesení praporu ČaSOD za zvuku Husitského chorálu (bude upřesněno). Po úvodních slovech bude scénka s výstřelem z kanonu v podání studentů Univerzity obrany. Zlatým hřebem programu plesu bude tradiční půlnoční zpěv dělostřelecké hymny, který provede pěvecký sbor všech přítomných dělostřelců a Rytířů dělostřelectva.

K tanci a poslechu bude hrát taneční orchestr ŠARM pod vedením Mariána Průši.

Vstupné ponecháváme na loňské úrovni 400,– Kč na osobu, v ceně vstupenky je zahrnuto občerstvení. Všechny placené vstupenky budou slosovány o hlavní ceny tomboly. Distribuce vstupenek bude zahájena v průběhu listopadu 2015 v sídle ČaSOD Praha, Novotného lávka 5, 116 68 Praha 1 – Staré město.

Pro objednání vstupenek jsou kontaktními osobami:

pan Jan Klusáček, tel. 777 011 767, email: jklusacek@atlas­.cz

pan Emil Kulfánek, tel. 728 107 982, email: kulfanek@volny.cz

Pro mimopražské zájemce je možné objednat si centrálně ubytování, které bude zajištěno, ale místo bude na ubytovně Dědina.

Požadavky na ubytování zasílejte na shora uvedenou adresu pana Klusáčka nejpozději do 27. prosince 2015.

Z místa ubytování bude zajištěna přeprava autobusem do místa konání plesu a pak i zpět.

Ředitel plesu

plukovník v. v. Ing. Emil Kulfánek