Vyberte stranu

 

Ako vojaci sme mali možnosť spolupracovať alebo pracovať pod velením generálmajora v.v. Ing. Emila Vestenického, ktorý napriek tomu že ako veterán už môže odpočívať  je aktívny a jeho názory sú nám, ako sami zistíte ak si  vypočujete priložené video, veľmi blízke.
Generál Emil Vestenický sa nezmenil, za názormi si stojí spôsobom jemu vlastným. Pre budúcnosť nie iba “držme” mu teda palce ale aj pomáhajme ak bude treba, on je jeden z mála ktorý hovorí jasným, otvoreným  jazykom.
Ďakujem Miroslavovi R. za príspevok 19. október 2015 o 6:17 za upozornenie na rozhovor ktorý má zhruba 39 minút a dá sa to počúvať.

vestenický1.
Hosťom v dnešnom vydaní diskusnej relácie Extra téma bol Generálmajor vo výslužbe Emil Vestenický, člen prípravného výboru strany Práca slovenského národa. Moderátor Radovan Kondrlík položil otázky dotýkajúce sa vojenského cvičenia NATO v Maďarsku, ale aj iniciatívy rôznych skupín proti politike Severoatlantickej aliancie. Hovorili aj o rozširovaní hraníc Aliancie až k Rusku, či o ponuke Andreja Kisku pre NATO na vytvorenie základní NATO na území SR. Nechýbala ani téma migrantov a konfliktu na Ukrajine či na Blízkom východe.
Celý rozhovor s Emilom Vestenickým si môžete pozrieť

tu.

Generálmajor Emil Vestenický: NATO v roku 2019 svoje 70. výročie už neoslávi – Hlavné správy

 

PS: vízia? počítačová hra? bude sa v blízkej budúcnosti bojovať takto?: