Vyberte stranu

 

…....Webmajster, spolupracovníci a redakčná rada www.bezpzlozky.eu sa chce prostredníctvom tohto príspevku poďakovať za priazeň a podporu nášho online serveru v roku 2015 hlavne prispievateľom ale i všetkým čitateľom.

……Za rok od spustenia tohto portálu sme zaznamenali 124 000 Vašich návštev, to znamená v priemere 340 otvorení za jeden deň, článkov bolo uverejnených 133 čo sú v priemere dva články týždenne, komentárov/príspevkov bolo 2170 za čo Vám patrí obrovská vďaka.  Prichádzali ste na naše stránky v hojnom počte a prečítali ste si 133 článkov, z ktorých bolo viac ako 120 originálnych autorských článkov. Tým najčítanejším sa stal pochopiteľne článok, ktorý sa dotýkal našich sociálno-právnych otázok od Dr. Milana Kolena „Diskriminácia výsluhových dôchodcov“. V tesnom závese ostal trvale aktuálny článok „Tretie výročie nevalorizácie“.

…….Naši dobrovoľní spolupracovníci, právnici a odborníci na sociálne práva poskytli viac ako 200 (dvesto) odpovedí na Vaše otázky a pomohli tak v riešení nie len osobných problémov ale aj ako pomoc pre ďalších záujemcov. K článkom bola diskusia vedená Vašimi príspevkami spravidla súvisiacimi s témou, čo je veľké pozitívum a teší nás skvalitňovanie diskusného fóra.

…….Web funguje bez reklamných partnerov a reklamných spotov, aby sme vydržali bez závislosti požiadali sme Vás, ktorí ste sa stotožnili s našim projektom, o poskytnutie finančnej podpory na náš účet. Napriek Vašej podpory nedokázal portál skončiť v plusových číslach, a preto budeme nútení počas nasledujúcej sezóny zaviesť ďalšie formy dobrovoľnej podpory. Najviac si navzájom pomôžeme, ak budete propagovať web u svojich priateľov, ktorí majú internet ale o našej existencii nevedia. Transparentne môžeme uviesť, že na účet prišlo celkom 45 € od troch (3) našich priaznivcov, aj za to Vám patrí  vďaka (držíme sa zásady „ kto si mála neváži, mnohého nie je hoden“).
Výmenou za to znova skvalitníme našu prácu. Chceme prinášať viac aktuálnych informácií prostredníctvom krátkych správ a uvádzať výsledky rokovaní ktoré sa nás budú dotýkať.

Veríme, že rok 2016 bude pre našu činnosť minimálne taký úspešný ako ten predchádzajúci, kedy sme sa rozbiehali, a my budeme môcť prinášať len tie najpozitívnejšie správy stále v lepšej kvalite a väčšej kvantite…

PF 2016