Vyberte stranu

Dočítate sa v Spravodaji Vojenských výsadkárov Bratislava:

.

Výročná schôdza trochu iná…

Nie že by bola celkom inakšia. Naša VČS v Bernolákove 7.3.2015 bola ako inokedy – všetko ako sa patrí a ako vždy viac hostí ako domácich čo svedčí o tom že k nám radi chodia – avšak tentoraz bola naša výročka obohatená o mimoriadny bod programu aký sme ešte nemali. A ukázalo sa, že iste ani v iných kluboch. Lebo dovedna 114 prítomných tento mimoriadny bod programu ocenilo takým obrovským aplausom, aký ten priestor v Bernolákove určite ešte nezažil. Už pri uvedení celá sála mimoriadne stíchla v všetci pozorne počúvali o čo ide… .

.

Po stopách 22. výsadkové brigády

Vladimír Hurdálek
KVV Prostějov
Letos, sedmadvacátého června to bylo přesně tak, jak si předsevzali Jindra Starý s Michalem Muchou, jednatelé společnosti SM PARAPRESENT s.r.o. Třetí velitel výsadkového útvaru 8280 Čestmír HRBEK odstartoval na Hamrech třetí ročník pochodu “Po stopách 22. výsadkové brigády”…. .

.

Smutné leto na letisku v Slávnici

Všetci sme isto s veľkou pozornosťou sledovali správy a informácie o tragických chvíľach na letisku v Slávnici, resp. nad horou poblíž obce Červený Kameň dňa 20. augusta 2015 a dostupné správy po tejto tragickej udalosti. So záujmom a hlbokou spoluúčasťou, zármutkom a sústrasťou sme čítali a pozerali v rôznych komunikačných médiach články a výpovede svedkov i priamych účastníkov, mnohokrát našich priateľov, či známych…. .

.

Tieto a ďalšie zaujímavé články a rozhovory najdete v  SPRAVODAJI VOJENSKÝCH VÝSADKÁROV BRATISLAVA číslo 2, 3 z 21.11.2015.

Tu:

ČERVENE BARETY č.2,3, 2015

 

 

 

.