Informácie a diskusia o histórii a aktuálnych otázkach vojenstva a bezpečnosti, sociálnych otázkach a činnosti neziskových organizácií

 

KLUB VOJENSKEJ HISTÓRIE–GABRIŠ v spolupráci so zakladateľmi WEBU www.bezpzlozky.sk a občianskym združením VOJENSKÝ VETERÁN BRATISLAVA prerokovali možnosť uverejnenia VÝZVY na poukázanie 2 % zo zaplatenej dane z príjmov za rok 2015.

Priatelia a priaznivci,

……poďakovanie patrí tým, ktorí ste žičlivo prispeli 2 % z daní v roku 2015, príprava a realizácia podujatí plánovaných v roku 2016 si vyžaduje finančné zdroje, preto vyzývame všetkých našich priaznivcov, fyzické a právnické subjekty, ktorí ste roku 2015 pracovali, prípadne pracujete, alebo pracovali Vaši rodinní príslušníci, aby ste poukázali po vykonanom ročnom zúčtovaní 2 % zo zaplatenej dane z príjmov za rok 2015 na náš nižšie uvedený účet.

…….Zamestnané osoby požiadajte mzdové oddelenie o vyplnenie “Potvrdenia o zaplatení dane”,  samostatne zárobkovo činné osoby (SZČO), môžu tak urobiť vo „Vyhlásení o poukázaní sumy do 2 % zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby“, alebo v „Daňovom priznaní“, ktoré podávajú na príslušnom daňovom úrade.
……KLUB VOJENSKEJ HISTÓRIE – GABRIŠ, VOJENSKÝ VETERÁN BRATISLAVA a  WEB BEZPZLOZKY.EU sme presvedčení, že teraz pri podaní daňového priznania príde na podporu našej činnosti dostatočná suma finančných prostriedkov, aby sme dokázali udržať aktivity po ďalší rok. Plány máme a ak pomôžete, tak budú aj splniteľné.

 

Do VYHLÁSENIA o poukázaní podielu zaplatenej dane uvádzajte:

II. ODDIEL – ÚDAJE O PRIJÍMATEĽOVI

IČO/SID:            42177332
Právna forma:    Občianske združenie
Obchodné meno (názov): Klub vojenskej histórie – GABRIŠ
Sídlo-Ulica:         Kríkova
Súpisné číslo:     12
PSČ:                    821 07
Obec:                  Bratislava

 

Tlačivá:

Vyhlasenie_FO_2015_verzia11 (1)              (údaje o prijímateľovi sú vyplnené)

Potvrdenie_o_zaplateni_dane_z_prijmov-2015

 

Poznámka:
pre identifikáciu poskytnutých prostriedkov odošlite potvrdenú kópiu „VYHLÁSENIE O POSKYTNUTÍ 2%“ a “POTVRDENIE O ZAPLATENÍ DANE” na vyššie uvedenú adresu Klub VH GABRIŠ alebo pošlite e-mailom na vojenskyvetba@gmail.com

Ďakujeme za podporu !

1 Komentár na VÝZVA na poskytnutie 2 %:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

:-)
 
:-)
:good:
 
:good:
:negative:
 
:negative:
:wacko:
 
:wacko:
:bye:
 
:bye:
:yes:
 
:yes:
;-)
 
;-)
:scratch:
 
:scratch:
:-(
 
:-(
:unsure:
 
:unsure:
more...
 

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.