Vyberte stranu

Vážení spolubojovníci, vojenský veteráni.

Čas je neúprosný a nezastaví sa, naší druhovia v zbrani nás postupne opúšťajú a čaká to raz aj nás.

Aby sme sa na chvíľu zastavili a zamysleli nad zosnulými kolegami o ktorých sme možno ani nevedeli že už nie sú medzi nami,  po odstranení prekážok pre zverejňovanie, dnes 8. februára 2018 znovu uverejňujem zoznamy za obdobie rokov 2010 – 2017.

 

 

Download (DOCX, 255KB)

 

 

. . . . . . .

……….PS: PS:  Oznam ktorý je pod týmto odstavcom, som uverejnil na tomto webe dňa 24.1.2017, podarilo sa po roku dosiahnuť zmenu, ponechávam oznam ako aj príspevky pod ním, ako výstrahu pre roky budúce, dúfajúc že burcovať verejnú mienku už nebude potrebné :

 

Dňa 24. januára 2017 sme na požiadanie úradu odstránili zoznamy mŕtvych kolegov za roky 2010 až 2016.

Nie, vymazanie zoznamu nebolo na základe žiadosti pozostalých, takáto žiadosť ani upozornenie že prezradenie osobných údajov by niekomu vadilo, taká sa po celých 7 rokov nevyskytla. Naopak pozostalí boli radi ak sa uverejnilo že ich rodinný príslušník odišiel a slušní kolegovia si na neho spomenúli. Nakoniec svedčia o tom priložené komentáre, kde sa ďakuje že sa o tom kolegovia dozvedeli z našich stránok.

Vymazanie je tu z dôvodu byrokracie a závisti žijúcich neprajníkov, ktorí budú radi, až ich čas príde, aby sa o ich smrti nikto ani nedozvedel že viedli mrcha život. Vieme kto v tom má prsty a kto za tým všetkým je a kto je zatým  ze sa aj hlúpe zákony a nariadenia na Slovensku dodržiavať musia! Nie je to VÚSZ, ale rôzni závistliví  “spolupracovníci” ktorí sa oto vždy postarajú.

Ktože nám to chce dokázať že spolupatričnosť sa na Slovensku nenosí?
Jednoducho je to závisť, že niekto môže byť  po smrti spomenutý.

Ing. Bada – Webmajster