Informácie a diskusia o histórii a aktuálnych otázkach vojenstva a bezpečnosti, sociálnych otázkach a činnosti neziskových organizácií

 

S hlbokým pohnutím a smútkom oznamujem,
že dňa 26.júla 2016 nás navždy opustil náš priateľ, kolega, dlhoročný predseda Klubu v Brezne a člen Zväzu vojakov Slovenskej republiky

poplukovník v.v.  Jozef  SCHULC

dožil sa veku 83 rokov

Jozef bol vysoko aktívny, dobrosrdečný, obetavý a láskavý človek a vyšším vekom sa tieto jeho povahové vlastnosti ešte viac zvýrazňovali. Málo je medzi nami takých obetavých, nezištných ľudí s čerstvou mysľou, ako mal Jozef ešte aj po osemdesiatke. Bol to čestný a dobrý človek.

Touto cestou vyjadrujem pozostalým hlbokú sústrasť, ku ktorej sa bezo sporu pripoja aj  priatelia a spolupracovníci ktorí sa o úmrtí kolegu dozvedeli neskoro.

Jožo, česť Tvojej pamiatke!

PS:

Bohužiaľ, poslednej rozlúčky dňa 29. júla sme sa viacerí nemohli osobne zúčastniť, nakoľko oficiálnu správu sme sa dozvedeli až po pohrebe, čo svedčí o našej nízkej schopnosti v podávaní informácií o umrtí členov.

4 Komentáre na Opustil nás pplk.v.v. Jozef SCHULC z Brezna:

 • Vyslovujem úprimnú sústrasť rodinke, je mi ľúto za kamarátom s ktorým sme spolupracovali od účilišťa.
  Odpočívaj v pokoji.

 • V mene všetkých členov Zväzu vojakov SR -- klub Sereď vyjadrujem rodine, blízkym a priiateľom zosnulého Jozefa Šulca úprimnú sústrasť.

  Česť jeho pamiatke !

  Rudolf Tóth, predseda klubu Sereď

 • Drahý priateľ, prešli sme spolu mnoho kilometrov a hodín po turistických chodníkoch, bol si neúnavný a hoci sme mladší -- nestačili sme. Žial na poslednej rozlúčke sme neboli, nevedeli sme že práve Ty!
  Česť Tvojej pamiatke.
  Aj v mene priateľov ČESŤ TVOJEJ PAMIATKE, budeš nám chýbať.
  Peťo.
  Ďakujeme webu za uverejnenie oznamu o odchode priateľa.

 • Vážená smútiaca rodina, priatelia,
  každá neočakávaná a náhla smrť blízkeho človeka v nás zanechá nepopísateľný pocit prázdnoty a nesmiernej bolesti. Pri tejto smutnej príležitosti si dovoľujeme vyjadriť našu úprimnú sústrasť a prejav účasti všetkým príbuzným, priateľom a známym obetí v súvislosti s nenahraditeľnou stratou, ktorú utrpeli. Ponachádzajte zvyšok síl na prekonanie toho jediného, čo nemôžeme už nikdy zmeniť.
  Prijmite v mojom mene i v mene prezídia Českej a Slovenskej obce delostreleckej prejav úprimnej sústrasti.

  ČESKÁ A SLOVENSKÁ OBEC DELOSTRELECKÁ
  JUDr. Marián Ď U R I N A, generálny sekretár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

:-)
 
:-)
:good:
 
:good:
:negative:
 
:negative:
:wacko:
 
:wacko:
:bye:
 
:bye:
:yes:
 
:yes:
;-)
 
;-)
:scratch:
 
:scratch:
:-(
 
:-(
:unsure:
 
:unsure:
more...
 

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Kalendár udalostí
Nové komentáre: