Vyberte stranu

Pridal som na web novú funkciu. V ľavom menu je dole pred počítadlom možnosť zadať e-mailovú adresu a prihlásiť sa k odberu nových článkov. Tým Vám už neutečie žiadny nový článok, vždy Vám príde e-mail s oznamom, ak sa budete chcieť odhlásiť v každom e-mailu bude odkaz na odhlásenie.

Vzhľadom k prečisteniu databáze som prečistil počet registrovaných čitateľov tohto webu. Vyradil som všetky “nezmyselné” e-mailové adresy a nicky (mená), ak som náhodou vyradil aj skutočné adresy ospravedlňujem sa a prosím zaregistrujte sa znovu. Vyradil som cez 700 účtov.

 

EDIT: Pridaná funkcia odberu nových komentárov, táto funkcia je nezávislá na funkcii odberu nových článkov a dá sa nastaviť na odber komentárov u jednotlivých článkov (nie sú prihlásené automaticky úplne všetky nové komentáre) To najnutnejšie som preložil z angličtiny do slovenčiny, ak by sa našiel dobrovoľník rád mu poskytnem súbor s anglickými výrazmi na preklad.

Samotný odber:
Dole pod oknom na Nový komentár máte nové funkcie, pri pridávaní komentára si môžete rovno vybrať či chcete odoberať nové komentáre a ako často (podmienkou je správne napísaná emailová adresa u komentára), prednastavené je že odoberať nechcete. Je to preto aby sa náhodou niekto omylom neprihlásil a nezahatila sa mu emailová schránka.

Ak chcete odoberať komentáre u článku kde nechcete písať nový komentár, tak kliknite na odkaz “Odoberať, bez vloženia komentára..” Otvorí sa vám nová stránka, kde vyplníte všetky vyžadované informácie a dáte “Prihlásiť odbery”

Ak chcete odhlásiť odbery, alebo upraviť články u ktorých odoberáte komentáre, kliknite na posledný odkaz “Nastavenia mojich prihlásení” uvidíte svoju emailovú adresu a u nej čo máte nastavené, keď ukážete na svoje meno a adresu objaví sa “Upraviť prihlásenie”, alebo “Vymazať” pokiaľ chcete len prestať odoberať, stačí kliknúť na Vymazať, pokiaľ chcete upraviť obdobie ako často chcete nové emaily, tak to vyberte v “Upraviť prihlásenie”

To najdôležitejšie som preložil, kto bude pozorne čítať mal by si poradiť.

Funkčnosť nemám 100% odskúšanú, dajte tak týždeň na vyladenie. Pokiaľ budú problémy, napíšte komentár s vyplnenou vašou emailovou adresou v hlavičke (alebo budte prihlásený), odpoviem vám súkromne a komentár potom vymažem. Otec s funkciou neurobí nič, ani ju nepozná, on vám neporadí.

 

Ďakujem za pochopenie.

Martin Bada tech. admin