Informácie a diskusia o histórii a aktuálnych otázkach vojenstva a bezpečnosti, sociálnych otázkach a činnosti neziskových organizácií

Priatelia, vojaci vo výslužbe a  vojenský veteráni,

 v hlbokom zármutku oznamujeme, že dňa 12. septembra vo veku 75 rokov nás  navždy opustil náš priateľ spolupracovník a kolega

podplukovník v.v. Michal  ILČÍK

Členovia združenia Vojenských veteránov Bratislava, priatelia a spolubojovníci vyjadrujú pozostalým hlbokú sústrasť.

Česť jeho pamiatke.

 

Posledná rozlúčka so zosnulým bude v Bratislavskom krematóriu dňa 19. septembra 2016 o 16. 15 hod.

 

Michal Ilčík sa narodil 25.9.1941 v Moravanoch pri Michalovciach. Po skončení strednej školy nastúpil na voj. základnú službu. Po absolvovaní ŠDZ u VÚ PS Bruntál bol 1.1.1974 prijatý do služobného pomeru vojaka z povolania. Až do prepustenia zo služobného pomeru pôsobil na MsVS  a OblVS Bratislava I, z toho bol 8. rokov náčelník ObVS Bratislava I.  Po  prepustení zo služobného pomeru 31.12.1993 pracoval na MO SR.

Poznali sme ho ako pracovitého, zodpovedného, skromného, obetavého, optimistického, ale aj veselého a priateľského človeka. Pre tieto vlastnosti sme ho mali radi a hoci nebol  členom združenia Vojenský veterán Bratislava /zdravotné dôvody/ zaujímal sa o našu činnosť a boli sme s ním v kontakte.

 

Michal, odpočívaj v pokoji !

 

4 Komentáre na Opustil nás pplk.v.v. Michal ILČÍK:

  • Z poverenia rodiny zosnulého Michala ILČÍKA ďakujem za prejavenú sústrasť, za účasť na poslednej rozlúčke a za kvetinové dary. Zvlášť mi dovoľte poďakovať sa za rozlúčkové slova, ktorými sa s Michalom rozlúčil v mene bývalých kolegov, spolupracovníkov a priateľov plk. Ing. Jaroslavovi Lachkovičovi.

  • Priatelia, ospravedlňujem sa, ale termín poslednej rozlúčky som uviedol nesprávne. Posledná rozlúčka so zosnulým Michalom Ilčíkom bude 19.9.2016 o 16:15 hod.

  • Ďakujem Ivan za upozornenie, už som zistil a doplnil: Posledná rozlúčka so zosnulým bude v Bratislavskom krematóriu 19. septembra 2016 o 16.30 hod.

  • Vieme, kedy a kde bude s ním posledná rozlúčka? Ďakujem za informáciu. Poznal som ho veľmi dobre z ObVS Bratislava I. R.I.P …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

:-)
 
:-)
:good:
 
:good:
:negative:
 
:negative:
:wacko:
 
:wacko:
:bye:
 
:bye:
:yes:
 
:yes:
;-)
 
;-)
:scratch:
 
:scratch:
:-(
 
:-(
:unsure:
 
:unsure:
more...
 

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.