Informácie a diskusia o histórii a aktuálnych otázkach vojenstva a bezpečnosti, sociálnych otázkach a činnosti neziskových organizácií

 

2 Komentáre na Opustil nás delostrelec pplk. Rudolf Kubiš:

  • Rodina pplk.v.v. Rudolfa Kubiša ,srdečne ďakuje všetkým zúčastneným na poslednej rozlúčke konanej 3.2.2017 na cintoríne v Alžbetinom Dvore , s ich milovaným manželom , otcom , dedkom a pradedkom. Ďakujeme za kvetinové dary a milé slová.

  • Včera na cintoríne v Alžbetinom Dvore sme sa rozlúčili s pplk. Rudolfom Kubišom rytierom delostrelectva. Rudo Kubiš bol dobrý, zodpovedný, skvelý, charakterný človek a výborný odborník v delostreleckom remesle. Na poslednej rozlúčke sa zúčastnili jeho spolubojovníci od útvaru z Bratislavy. Posledné zbohom, kytici kvetou a úprimnú sústrasť rodine vyslovil aj minister obrany SR pán GAJDOŠ. Za klub Vojenských veteránov Bratislava i Cech puškárov a delostrelcov Bratislava sa tejto rozlúčky zúčastnili rytieri delostrelectva Halapin. Pomsahár a Buday.
    Rudo odpočívaj v pokoji.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

:-)
 
:-)
:good:
 
:good:
:negative:
 
:negative:
:wacko:
 
:wacko:
:bye:
 
:bye:
:yes:
 
:yes:
;-)
 
;-)
:scratch:
 
:scratch:
:-(
 
:-(
:unsure:
 
:unsure:
more...
 

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.