Informácie a diskusia o histórii a aktuálnych otázkach vojenstva a bezpečnosti, sociálnych otázkach a činnosti neziskových organizácií

Vojenský veteráni, výsluhoví dôchodcovia !

 

Firma ALFACON v súčinnosti s Ministerstvom obrany SR  (tak ako po minulé roky) organizuje účasť na IDET 2017 Brno.

Odchod autobusu 1.6. a 2.6. o 7,45 hod spred Istropolisu.

Vstupenky sú k dispozícii bezplatne ako i doprava na výstavu. Využite túto možnosť aj pre vojenských dôchodcov a záujemcov o vojennkú techniku a výzbroj.

Záujemcovia sa môžu prihlásiť do nedele 28.5. na mail: lubomir.duben@zoznam.sk (alebo mob.0910908042).  Malo by byť v autobuse minimálne 35 ľudí.

V pondelok musím zaslať zoznam záujemcov usporiadateľovi tohto bezplatného zájazdu. Po minulé roky to fungovalo bez problémov.

Ľuboš Dubeň

1 Komentár na IDET 2017 Brno pozýva:

  • Zájazdu na veľtrh sa zúčastnilo 1.6. len 12 záujemcov a vďaka firme ALFACON sro nás viezol minibus. Ináč tomu nebolo ani nasledujúci deň 2.6. okolo 15 ľudí. Presun z Bratislavy do Brna na veľtrh a späť bol bez problémov aj vďaka disciplinovanosti záujemcov. Na výstave IDET 2017 si každý mohol nájsť svoju obľúbenú techniku a výzbroj, zoznámiť sa s najnovšími trendmi. Stretli sme sa aj s kolegami z Trenčína (asi 40 ľudí vrátane gen. v z. Ešmíra a Honzeka ), ktorí prišli autobusom. Osobne ma zaujala expozícia českého výrobcu SVOS Přelouč, ktorý prezentoval svoje obrnené vozidlo PERUN. Profesne ma zaujal parašutistický tréningový systém SOKOL TM od firmy e.sigma sro, ktorý umožňuje simuláciu terénu, vetra,demonštráciu závad, akustické efekty,elektronické vizuálne vnemy atď.
    Ohromila ma obrovská účasť profesionálov AČR vrátane poslucháčov žižkovej školy (M.Třebová). O účasti príslušníkov ASR nehovorím lebo som nevidel žiadne uniformy ASR.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

:-)
 
:-)
:good:
 
:good:
:negative:
 
:negative:
:wacko:
 
:wacko:
:bye:
 
:bye:
:yes:
 
:yes:
;-)
 
;-)
:scratch:
 
:scratch:
:-(
 
:-(
:unsure:
 
:unsure:
more...
 

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Kalendár udalostí
Nové komentáre: