Vyberte stranu

 

 

………Rozsudkom Najvyššieho súdu SR v rozsahu 11 strán, je vec nevalorizácie Štefan Kin právoplatne ukončená. A keďže kolega v tejto našej veci nebol úspešný, za tohto právneho stavu má už právo podať podanie na ÚS SR a následne ak by bol neúspešný aj na ÚS SR, tak by  mal právo podať podanie na medzinárodný súd (ESĽP). 

……..Na základe dohody s Ing. Štefanom Kinom zverejňujem celý rozsudok na tejto našej internetovej stránke. V prípade záujmu vedenia APVV, alebo ZV SR, o uverejnenie rozsudku na svojom webe sa nekladú žiadne prekážky. Zverejnením rozsudku sa sleduje iba jeden cieľ a to informovať našich výsluhových dôchodcov bezpečnostných zložiek o výsledku podania jednotlivca v tejto našej spoločnej veci. 

Pán kolega Štefan Kin dodáva:

„ … či v tejto veci ešte pôjdem ďalej dám vedieť v priebehu tohto mesiaca po tom, čo sa poradím s mojím advokátom.  A TERAZ V TEJTO NAŠEJ VECI UŽ SOM SKUTOČNE PRED BRÁNAMI ÚSTAVNÉHO SÚDU SR, A JE UŽ LEN NA MNE AKO SA ROZHODNEM, SOM VŠAK DOSŤ VEĽMI ZNECHUTENÝ, AKO MA “VŠETCI PODPORILI”, keďže v ďalšom konaní ak by som v ňom pokračoval, si to ako vyzerá financujem sám z rodinného rozpočtu“. 

 

Doporučujem kliknuť na šipku v pravom rohu hore.

Download (PDF, 4.34MB)

 

Súvisiace články:
https://www.bezpzlozky.eu/2017/08/horuce-leto-2012/
https://www.bezpzlozky.eu/2015/06/tretie-vyrocie-nevalorizacie/