Informácie a diskusia o histórii a aktuálnych otázkach vojenstva a bezpečnosti, sociálnych otázkach a činnosti neziskových organizácií

S hlbokým zármutkom oznamujeme, že nás opustil vo veku nedožitých 78 rokov, bývalý náčelník OVS Bratislava

plukovník v.v.  Ing. Pavol PROKOP

Vyjadrujeme úprimnú sústrasť jeho rodine.

ČESŤ JEHO PAMIATKE.

Rozlúčka so zosnulým  bude 28.03.2019 o 13:45 hod. v krematóriu

.

2 Komentáre na Opustil nás plk.v.v.Ing Pavol PROKOP:

  • Dňa 28.4.2019 sme sa v krematóriu v Bratislave rozlúčili s plk.v.v. Ing. Prokopom. Bol som požiadaný manželkou zosnulého, aby som sa poďakoval všetkým ktorí sa zúčastnili na poslednej rozlúčke, prejavili sústrasť rodine,poďakoval za kvetinové dary a úprimné slova, ktoré ste vyslovili pri rozlúčke s pozostalým.
    Ďakuje aj vojakom z posádky Bratislava a vojenskej hudbe OS SR za vzdanie pocty pri poslednej rozlúčke.

  • Úprimnú sústrasť celej rodine. Poznal som Pala x-rokov. Naposledy sme sa objali a videli u nášho lekára Petra Marka… Zarazil ma jeho výraz a nebolo sa ani potrebné pýtať… A to v utorok, keď ma prepustili z nemocnici, som mu volal… Bolo ticho… Nikto nedvíhal… Palko, ďakujem Ti za všetko, čo si mi dovolil urobiť s Tebou a Tvojimi spolupracovníkmi pre armádny magazín AZIMUT… Nezabudnem… Nech Ti, Palko, slovenská zem, pre ktorú si obetoval svoj hlavne vojenský život, bola navždy ľahká a ostal si v srdciach svojich najbližších… R. I. P.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

:-)
 
:-)
:good:
 
:good:
:negative:
 
:negative:
:wacko:
 
:wacko:
:bye:
 
:bye:
:yes:
 
:yes:
;-)
 
;-)
:scratch:
 
:scratch:
:-(
 
:-(
:unsure:
 
:unsure:
more...
 

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.