Informácie a diskusia o histórii a aktuálnych otázkach vojenstva a bezpečnosti, sociálnych otázkach a činnosti neziskových organizácií

6 Komentárov na Opustil nás plk.v.v. Leopold Netolička:

  • Aj ja spomínam na Poldu Netoličku zo ŽTU. Spolu so spomienkou naňho zdravím aj kolegu Janka Fázika.

  • Mal som tú česť slúžiť pod velením plk.Netoličku ako poslucháč ŽTU Bratislava v rokoch 1963 -1965 . Neskôr ako kolega u ženijného útvaru v Seredi. Vždy som si ho vážil ako veľmi zodpovedného a čestného človeka. Vyjadrujem úprimnú sústrasť pozostalým. Česť jeho pamiatke!

  • Znali jsme se od roku 1967 a spolupracovali v Seredi až do roku 1976, kdy jsme odcházeli do Martina. Vzpomínali jsme na jeho manželku a nyní již i na něho. Ať je jim oběma země lehká. Za sebe i manželku upřímnou soustrast pozůstalým.

  • Spolupracovali sme počas pôsobenia u ženistov v Seredi,spomínam na Leopolda ako na dobrého človeka a priateľa,Nech odpočíva v pokoji,Vyjadrujem úprimnú sústrasť pozostalým!

  • R. I. P.. celej rodiny. Poznal som ho počas mojej televíznej tvorby. Vždy bol ochotný a dobre sa mi s ním pracovalo i keď som bol od neho dosť mladší. Nech mu je slovenská zem ľahká. Úprimnú sústrasť celej rodine.

  • Kolega Leopold Netolička patril do rodiny sereďských pontonierov-ženistov. Touto cestou vyjadrujem za seba a manželku úprimnú sústrasť pozostalým.
    Nech odpočíva v pokoji.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

:-)
 
:-)
:good:
 
:good:
:negative:
 
:negative:
:wacko:
 
:wacko:
:bye:
 
:bye:
:yes:
 
:yes:
;-)
 
;-)
:scratch:
 
:scratch:
:-(
 
:-(
:unsure:
 
:unsure:
more...
 

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.