Categories
Opustil nás plk.v.v. Leopold Netolička
29. apríla 2019 Nezaradené
6 komentárov
  1. Aj ja spomínam na Poldu Netoličku zo ŽTU. Spolu so spomienkou naňho zdravím aj kolegu Janka Fázika.

  2. Mal som tú česť slúžiť pod velením plk.Netoličku ako poslucháč ŽTU Bratislava v rokoch 1963 -1965 . Neskôr ako kolega u ženijného útvaru v Seredi. Vždy som si ho vážil ako veľmi zodpovedného a čestného človeka. Vyjadrujem úprimnú sústrasť pozostalým. Česť jeho pamiatke!

  3. František Ondroušek

    Znali jsme se od roku 1967 a spolupracovali v Seredi až do roku 1976, kdy jsme odcházeli do Martina. Vzpomínali jsme na jeho manželku a nyní již i na něho. Ať je jim oběma země lehká. Za sebe i manželku upřímnou soustrast pozůstalým.

  4. Spolupracovali sme počas pôsobenia u ženistov v Seredi,spomínam na Leopolda ako na dobrého človeka a priateľa,Nech odpočíva v pokoji,Vyjadrujem úprimnú sústrasť pozostalým!

  5. R. I. P.. celej rodiny. Poznal som ho počas mojej televíznej tvorby. Vždy bol ochotný a dobre sa mi s ním pracovalo i keď som bol od neho dosť mladší. Nech mu je slovenská zem ľahká. Úprimnú sústrasť celej rodine.

  6. Kolega Leopold Netolička patril do rodiny sereďských pontonierov-ženistov. Touto cestou vyjadrujem za seba a manželku úprimnú sústrasť pozostalým.
    Nech odpočíva v pokoji.

Pridaj komentár
*