Informácie a diskusia o histórii a aktuálnych otázkach vojenstva a bezpečnosti, sociálnych otázkach a činnosti neziskových organizácií

Vo veku nedožitých 73 rokov nás 7. júna 2020 navždy opustil

generálporučík

v.v. Ing. Pavel HONZEK

Česť jeho pamiatke!

Posledná rozlúčka bude v Dome smútku v Trenčíne 11. júna 2020 o 13-tej hodine.

3 Komentáre na Umrel genpor. Pavel HONZEK:

  • Išiel som veselo Trenčínom, keď som stretol mne známe, ale smutné ľudské bytosti. Syn pána generála mi so zármutkom oznámil smutnú novinu, že už nie je medzi nami človek, vojak a nenahraditeľná osobnosť v dejinách slovenského vojenstva a najmilovanejšia osoba v rodinnom kruhu . Neviem posúdiť všetky vojenské zásluhy, ale určite viem, že pán generálporučík Pavel Honzek bol práve takou osobnosťou , ktorá dnes určite chýba. Zostal mi v srdci iba smútok, že takýto ľudia tak rýchlo opúšťajú tento svet. Život je niekedy taký nespravodlivý.
    Česť jeho pamiatke.
    Ivan Čaniga

  • Úprimnú sústrasť celej rodine. Jedinečný chlap. Jak v robote-u armády, tak aj v civile- na hokeji a okolo neho. Česť jeho pamiatke.

  • Umrel človek, s veľkým Č… Opustil nás generál, ktorý to nikdy nedával najavo, že je viac… Generál, ktorý za krátky čas dokázal z vojenského cintorína v Trenčíne urobiť Národnú kultúrnu pamiatku a je laureátom ocenenia Vojenský čin roka… Bude medzi nami chýbať, okrem iného jeho pevný stisk ruky a večný úsmev pri stretnutiach a mne ako konkurencia vo fotografovaní a filmovaní…Palko, ďakujem Ti za Tvoju prítomnosť medzi nami… Nech Ti je slovenská zem, Ktorú si mal ako Moravak veľmi rad, ĽAHKÁ… Úprimná sústrasť celej rodine…. R. I. P.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

:-)
 
:-)
:good:
 
:good:
:negative:
 
:negative:
:wacko:
 
:wacko:
:bye:
 
:bye:
:yes:
 
:yes:
;-)
 
;-)
:scratch:
 
:scratch:
:-(
 
:-(
:unsure:
 
:unsure:
more...
 

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.