Informácie a diskusia o histórii a aktuálnych otázkach vojenstva a bezpečnosti, sociálnych otázkach a činnosti neziskových organizácií

5 Komentárov na Rady VD opustil plk.v.v.Ing. Peter Forgách:

 • …ešte som zabudol na Jana Vitkaja a Emila Polakoviča …

 • Peter bol výnimočný človek, vynikajúci odborník, dobrý voják, taktný spolupracovník, vždy ochotný pomôcť. Milan Kulich, Jano Dendeš, Fero Horečný, Peter a ja sme boli podriadení Pala Honzeka a Gažiho Hozmana na GŠ ASR v TN. Vďaka Petrovi boli porady občas aj veselé, aj teraz vidím jeho filištínsky úsmev, keď sa mu niečo podarilo.
  Úprimnú sústrasť rodine, priateľom, známym i komunite bývalých spolupracovníkov.
  Peter, už teraz chýbaš, odpočívaj v pokoji!

 • Úprimnú sústrasť rodine. Plukovník bol mojim priateľom, žiaľ, nevideli sme sa 8 rokov… A už sa neuvidíme… Na GŠ v TN mi pomáhal zabezpečiť čokoľvek pre moje relácie. Nech mu je slovenská zem navždy ľahká… Posledné AHOJ, Peter…

 • Hlbokú sústrasť vyjadrujem pozostalým pána plukovníka vo výslužbe Ing. Petra Forgácha, ktorého som poznal ako človeka s priateľským úsmevom a odborným úsudkom pri pracovných aktivitách na Generálnom štábe Armády SR v Trenčíne.
  Česť jeho pamiatke.

 • Spolupracovali sme najmä ako predsedovia Klubov ja v Bratislave on v Trenčíne a členovia Ústrednej rady Zväzu vojakov Slovenskej republiky v rokoch 2009 až 2014.
  Bol čestný, otvorený, priateľský.
  Pozostalým vyjadrujem touto cestou úprimnú sústrasť.
  Česť Jeho pamiatke !

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

:-)
 
:-)
:good:
 
:good:
:negative:
 
:negative:
:wacko:
 
:wacko:
:bye:
 
:bye:
:yes:
 
:yes:
;-)
 
;-)
:scratch:
 
:scratch:
:-(
 
:-(
:unsure:
 
:unsure:
more...
 

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.