Českoslovenští vojáci v záloze proti válce plánované velením NATO. Vzkaz vládě: „S...

Českoslovenští vojáci v záloze proti válce plánované velením NATO. Vzkaz vládě: „S námi vorat nebudete!“

3 2906

Českoslovenští vojáci v záloze proti válce plánované velením NATO. Vzkaz vládě: „S námi vorat nebudete!“

Na moravské Pálavě došlo o tomto víkendu k setkání Marka Obrtela a dalších vojáků v záloze z Česka a Slovenska, aby vyjádřili svůj nesouhlas se zatahováním českých a slovenských vojáků do amerických válek rozpoutávaných de facto po celém světě. Jde o první jiskru vnitřního odboje a odporu vůči loutkové vládě České republiky. Zdá se, že režim zde opravdu narazil a odvody hochů a dokonce i dívek zmobilizovaly k aktivitě zálohy, zejména otců od rodin.

Redakce AE News se plně připojuje k podpoře této skupiny vlastenců a chtěli bychom poprosit naše čtenáře, aby tento článek s videem šířili co nejvíce po českém a slovenském internetu, neboť situace je vážná a snaha o zatažení našich obou zemí do válečného dobrodružství v Evropě pod americkým velením je evidentní ze všech kroků, které česká vláda jako celek a také někteří jednotliví politici na Slovensku podnikají ve věci militarizace své zahraniční i domácí politiky, včetně navyšování nákladů na zbrojení na úkor třeba péče o postižené nebo dlouhodobě nemocné děti.

Oficiální web skupiny: http://ceskoslovenstivojaci.org

– Redakce AE News –

Stáhněte si článek v PDF

Komentáře čtenářů


Pravidla pro komentáře: Na AE News nikdy necenzurujeme žádný názor, je-li vyjádřen slušně a kultivovaně. Máte právo vyjádřit jakýkoliv kritický komentář, avšak bez vulgarit a také bez sprostých formulací nebo urážek, a to ani ve vztahu k autorovi (autorům) článku, ani vůči ostatním diskutujícím. Příspěvky nesplňující tuto základní podmínku slušné diskuse budou mazány, stejně tak komentáře se znaky trollingu, spamu a nesouvisející diskuse pod články (offtopic příspěvky). Komentáře jsou automaticky moderovány analytickým systémem Akismet a mohou být navíc dodatečně schvalovány administrátorem, případně dodatečně mazány, pokud Akismet nezachytil závadné příspěvky sám. V diskusi je povolena pouze rodilá čeština a slovenština, ne automatizované překlady do těchto dvou jazyků pomocí Google Translate nebo skrze jiné překladače. Vyjímečně budou tolerována poděkování v cizích jazycích, ne však komentáře nebo diskuse.


Váš vložený komentář se nemusí zobrazit ihned, je-li zadržen Akismetem. V takovém případě je diskusní příspěvek odeslán k ručnímu schválení administrátorem, což může zabrat nějaký čas. Neodesílejte příspěvek znovu, neurychlíte tím jeho schválení. Děkujeme.

3 Comments on "Českoslovenští vojáci v záloze proti válce plánované velením NATO. Vzkaz vládě: „S námi vorat nebudete!“"


Guest
b.k
Kvě 3, 2015

Můj manžel byl voják z povolání – přísahu skládal v roce 88 – v roce 90 měl přísahat po druhé,- odmítl-neznal Havla a proto byl propuštěn ze služebního poměru z důvodu hodných
zvláštního zřetele . A nelituje..
Tuhle iniciativu ovšem vítá a rád se přidá

Guest
Petr
Dnes v čase 13:02

Ještě teď tomu nemohu uvěřit a připadám si jak ve zlým snu. Jak se mohl stát alkoholik a kriminálník Havel prezidentem. Jeho kamarádi obsadili všechny klíčové funkce a republika byla rozkradena. Bohužel některý jeho kamarádi nadále zastávají významné pozice, např. kardinál Důka, kterého Havel poznal ve vězení, kde spolu seděli. Nedávno jsem si prohlížel fotky s Havlem, co jsou na Googlu, a překvapilo mě, se kterými lidmi se dobře znal, např. Bakala apod. Tím se všechno vysvětluje, jak tito lidé přišli k těm obrovským majetkům. Kdybych v této době nežil, tak bych tomu snad ani nevěřil.

Guest
jaris
Dnes v čase 15:06

Drzim palce Moravaci!!! Jste spravni chlapi a jsem na vas hrda. Take jsem puvodem z Moravy. Stojim za vami. Jeste by to chtelo probudit spici flegmaticke Cechy a vyhodit z mista ‚ministra obrany‘ – kaspara Stropnickeho, ktery tomu vsemu rozumi jak koza petrzeli.